ÚvodO společnostiAktualityNový web INSIA vyniká intuitivním prostředím

Nový web INSIA vyniká intuitivním prostředím

20. dubna 2016 | Rubriky: Aktuality

INSIA a.s., dynamická společnost, poskytující kvalitní servis a zázemí pojišťovacím a hypotečním makléřům spustila dnes zcela novou webovou prezentaci všech svých aktivit. Cílem nového webu je především zvýšení kvality poskytovaného servisu klientům a celkové zvýšení povědomí o aktivitách společnosti INSIA.

K nejvýznamnějším změnám nového webu patří moderní design a přehledné uspořádání, které umožňuje uživatelům intuitivní ovládání a respektuje potřeby nejen stávajících klientů, ale také nových zájemců o sjednání pojištění či hypotéky. Proto nabízí nový web velmi jednoduchou orientaci s následným napojením na konkrétní makléře v dané oblasti.

„Nová on-line prezentace společnosti INSIA zcela splňuje naše představy o moderní formě komunikace se zákazníkem a svým vhodně voleným obsahem zapadá do naší korporátní dlouhodobé strategie. Velmi oceňuji zejména kompatibilitu obsahu nového webu s nejmodernějšími mobilními zařízeními,“ řekl pan Ivan Špirakus, generální ředitel společnosti INSIA.  

Při tvorbě webu byl kladen největší důraz na funkčnost, přehlednost a srozumitelnost. Cílem je, aby obsah webu mohl sdílet kromě zákazníků i odborně proškolený tým makléřů společnosti INSIA a stejně tak byl příkladně pomocníkem i odborným mediím, které se o problematiku pojištění a hypoték zajímají. Samozřejmostí je pravidelná informovanost o aktuálním dění na finančním trhu.  

Nový web dává zároveň prostor pro komunikaci s případnými zájemci o partnerství v síti INSIA, tedy získat přehled o podmínkách a podpoře vzájemné spolupráce s novými partnery včetně odlišností oproti konkurenčním subjektům.  

Kromě hlavního webu www.insia.cz, spouští INSIA také několik odborných webů, zaměřených na konkrétní produkty.

 

Nejdůležitější změny:

  • Nový web nabízí přehledné ovládání i na mobilních zařízeních
  • Navržené designové uspořádání nového webu zvyšuje celkovou přehlednost
  • Zájemce o pojištění se rychle zorientuje a získává kontakt na makléře
  • Nový web je také určen pro práci makléřů či odborných medií
  • Součástí korporátní komunikace INSIA je také spuštění několika dalších odborných webů

 

Dodavatelem kompletního technologického řešení pro správu webu včetně jeho grafického zpracování je společnost VIZUS.CZ s.r.o. „Zcela nová webová prezentace společnosti INSIA pracuje na špičkovém a námi vyvinutém redakčním systému Vizus CMS3, který splňuje nejvyšší kritéria v současných trendech webových aplikací. Jedná se samozřejmě o plně responzivní web s velmi intuitivním prostředím, vhodným také pro uživatele nejmodernějších mobilních zařízení,“ řekl Martin Sýkora, jednatel společnosti VIZUS.CZ.    

Více informací: Jitka Ferešová                                                                                                                         INSIA a.s., Vinohradská 2828/151, Praha 3
jitka.feresova@insia.com

 

O INSIA

INSIA je dynamická společnost poskytující kvalitní servis a zázemí pojišťovacím a hypotečním makléřům. 1700 odborníků působí v síti INSIA jako nezávislí a svobodní podnikatelé. Množství poskytovaných služeb doplňuje unikátní software YETI, speciálně vyvinutý a denně aktualizovaný pro efektivní práci pojišťovacího a finančního zprostředkovatele. Na českém trhu INSIA působí od roku 1992. Svým klientům zajišťuje velmi širokou a komplexní nabídku pojištění a hypoték. Díky získaným zkušenostem a odbornosti je společnost INSIA a.s. schopna najít vždy to správné řešení pro každého klienta. Poskytování kvalitních služeb a osobního servisu jsou základní hodnotou pro tuto společnost. Aktivně spolupracuje s Asociací českých pojišťovacích makléřů, jíž je členem. Strategické partnerství s největším pojišťovacím makléřem na světě, společností Marsh, je pro INSIA potvrzením stability.

Sdílejte článek

Sledujte INSIA na sociálních sítích

Facebook LinkedIn