ÚvodO společnostiAktualityJak na autopojištění, které se vám vyplatí?

Jak na autopojištění, které se vám vyplatí?

22. května 2020 | Rubriky: Aktuality

Jak na autopojištění, které se vám vyplatí?

Přesto, že na internetu se dočtete, že pojistit vozidlo je hračka, není tomu tak. Autopojištění skrývá opravdu hodně úskalí, kterých si můžete všimnout až při řešení škody. Pomůže vám zkušený poradce, který ví, že bez moderních nástrojů už dnes kvalitní autopojištění, které bude výhodné především pro klienta, nesestaví. 


Inteligentní autokalkulačka IGNÁC umí věci, které dříve nebyly možné

Svět se velmi rychle mění, stejně tak i trh s autopojištěním a nabídky jednotlivých pojišťoven. Jedním z nejúspěšnějších nástrojů na trhu je inteligentní sjednavač autopojištění IGNÁC.

Je chytřejší než jiné sjednavače, protože využívá prvky umělé inteligence a neřadí nabídky pouze podle ceny pojištění. Sám inteligentně vytvoří komplexní přehled a doporučí poradci nejvhodnější variantu pro klienta.

ignac_ponuka

Sjednavač IGNÁC tak propojuje dva světy - online porovnání všech pojišťoven a zkušenosti a znalosti poradce. Díky této synergii má klient jistotu, že mu bude skutečně sjednáno to nejvýhodnější pojištění na trhu.

Podepsáním smlouvy to nekončí

Pojištění vašeho “plechového miláčka” není jen tak. Víme, že hrdý majitel potřebuje mít všechny informace přehledně zpracované a vždy po ruce. I na tohle jsme v INSIA mysleli. Po sjednání pojištění vám budou zaslány všechny důležité informace o pojištění a rizicích e-mailem.

Nečekejte, až bude pozdě

Je velký rozdíl mezi dobrým a špatným autopojištěním. Sjednávání pojištění možná vypadá podobně, ale když dojde na lámaní chleba, nestačíte se divit. Kontaktujte poradce ze sítě INSIA a mějte jistotu, že máte skutečně kvalitní autopojištění.

VOLEJTE +420 245 003 111

PIŠTE NA INSIA@INSIA.COM

 

Článek vyšel dne 22. 5. v tištěné podobě i v deníku E15

2b

Sdílejte článek

Sledujte INSIA na sociálních sítích

Facebook LinkedIn