ÚvodO společnostiAktualityINSIA obhajuje 2. místo v žebříčku TOP 30 pojišťovacích makléřů

INSIA obhajuje 2. místo v žebříčku TOP 30 pojišťovacích makléřů

19. října 2018 | Rubriky: Aktuality

INSIA obhajuje 2. místo v žebříčku TOP 30 pojišťovacích makléřů

Společnosti INSIA a MARSH se opět umístily na krásném druhém místě v prestižním žebříčku TOP 30 pojišťovacích makléřů, který pravidelně zveřejňuje odborný portál oPojištění.cz. Výsledek jen potvrzuje dominantní postavení obou společností na pojistném trhu. Portál se tradičně zaměřoval na objektivně ověřitelné kritérium – výše tržeb z činnosti.

Tento klíčový údaj získal stejně jako v předešlých letech z účetních uzávěrek a výročních zpráv jednotlivých makléřských společností, které jsou zveřejňovány ve Sbírce listin veřejného rejstříku.

Velmi pozitivní zprávou je, že souhrnně všechny tržby makléřských společností, které se v žebříčku umístily, přesáhly částku pěti a půl miliard korun (5 610 713 Kč). Tržby společností INSIA a MARSH za rok 2017 se vyšplhaly na 967 432 Kč. Tržby všech makléřských společností vzrostly o cca 400 milionů Kč oproti předešlému roku, pokud srovnáme aktuální vykázané údaje, a to i nově zařazených firem. Pokud srovnáme výsledky uvedené v žebříčku v loňském roce, tak rozdíl v tržbách je dokonce cca 740 milionů Kč.

"Jsem rád, že se INSIA v tak prestižním žebříčku pravidelně umísťuje na předních pozicích. Nespokojíme se s průměrem a děláme vše proto, abychom partnerům sítě vytvářeli co nejlepší podmínky a zázemí pro jejich podnikání" uvedl Ivan Špirakus, generální ředitel INSIA a.s.

top30 makleru

INSIA je jedna z největších sítí pojišťovacích a hypotečních makléřů. Přední technologický inovátor, který svým partnerům neustále přináší nové nástroje a pomůcky, aby se jejich klientům dostalo jen těch nejlepších služeb. Komplexní podpora nezávislých makléřů je základním stavebním kamenem podnikatelské filozofie sítě INSIA.

INSIA klade veliký důraz na vývoj nejmodernějších online nástrojů a srovnávačů, speciálně navržených pro potřeby hypotečních a pojišťovacích makléřů. Členům sítě nabízí bezkonkurenční podmínky a celou řadu výhod, díky kterým jsou vždy o krok před konkurencí.

Chcete se stát součástí sítě INSIA a užívat si všechny výhody?  Kontaktujte nás!

KONTAKTUJTE NÁS

Zdroj: oPojištění.cz

Sdílejte článek

Sledujte INSIA na sociálních sítích

Facebook LinkedIn