ÚvodO společnostiAktualityDo aplikace AutoMobil si nově můžete nahrát i cestovní pas! Užijte si klidnější cestování

Do aplikace AutoMobil si nově můžete nahrát i cestovní pas! Užijte si klidnější cestování

19. června 2022 | Rubriky: Aktuality

Do aplikace AutoMobil si nově můžete nahrát i cestovní pas! Užijte si klidnější cestování

Mobilní aplikace AutoMobil umí další vychytávku! Tentokrát jsme do aplikace implementovali možnost nahrát cestovní pas. Plníme tak jedno z vašich nejčastějších přání a věříme, že vám tahle novinka ještě více usnadní cestování.Není to tak dlouho, co jsme do aplikace AutoMobil zabudovali bezpečnostní trezor, který chrání vaše osobní doklady, které máte v aplikaci uložené. O to větší radost máme, že se nám za necelý měsíc podařilo implementovat další novinku.

Cestovní pas vždy po ruce

Mezi osobní doklady v aplikaci AutoMobil si tak nově můžete nahrát i váš cestovní pas. Stačí naskenovat údaje z pasu, uložit si kopii a nastavit upozornění na konec platnosti

Nezapomeňte na trezor!

Pro maximální bezpečnost doporučujeme aktivovat i trezor na doklady, díky kterému získáte ještě vyšší úroveň zabepečení vašich osobních dokladů.

Věděli jste, že?

Správní poplatek za vydání nového pasu je 600 Kč. A standardní lhůta pro vydání je 30 dnů. Za zkrácenou lhůtu do 5 pracovních dnů zaplatíte 3 000 Kč, do 24 hodin 6 000 Kč. 

#TIP: Nastavte si upozornění na konec platnosti cestovního pasu min 250 dnů předem, protože většina států světa vyžaduje, aby váš pas platil dalších minimálně 6 měsíců po ukončení cesty.
Neriskujte, že na vaši dovolenou neodletíte. Více najdete na webu MZV.

 

Aplikace AutoMobil je nepostradatelný partner na cestách!

google-play-badgeapp-store_cz-01

Sdílejte článek

Sledujte INSIA na sociálních sítích

Facebook LinkedIn